צרו קשר לאירועים בצל הדומים

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בצל הדומים

לפרטים: 08-924-0066

מסיבת חברה

כדי לערוך מסיבת חברת שתשאיר טעם טוב אצל העובדים כדאי לעשות זאת בצל הדומים - מקום למסיבות חברה ואירועים בטבע

צל הדומים, מקום למסיבת חברה בטבע הממוקם רק עשרים דקות נסיעה מתל אביב ועשרים דקות נסיעה מירושלים. מיקומו המרכזי הופך אותו לנגיש עבור המגיעים מכל חלקי הארץ. צל הדומים נמצא בשמורת נאות קדומים היפה שליד יער בן שמן. גבעות גבעות הפרושות עד האופק, בריכת מים, עצי אורנים, וכרמי זיתים וגפנים ילוו אתכם במסיבת הטבע שלכם.

 

 

מסיבת חברה בטבע - צל הדומים עסקי

 

מרחבים וירוק במרכז הארץ, אידיאלי למסיבות חברה

 

אירוע חברה נערך אמנם פעם בשנה בדרך כלל, אך דווקא בשל כך לעובדים ישנן ציפיות רבות אליו וממנו. מסיבת חברה היא ההזדמנות להשתחרר, לנקות את הראש, להכיר צד אחר של הקולגות או המנהלים, להתאחד ולהתגבש. לאיחוד ואנרגיות טובות יש השפעה לא רק על האווירה הכללית אלא על תחושת הנוחות של העובדים, מידת שיתוף הפעולה והיוזמה שלהם, ולאלה ללא ספק יש השפעה על הישגי החברה. לכן, מומלץ להשקיע במסיבות חברה, ולבחור במקום נגיש לכל חלקי הארץ. כאשר מסיבות חברה בטבע מתקיימות במקום כמו צל הדומים, הן גורמות להשתחררות והתנתקות רבות יותר ולתחושה של כיף אמיתי. כן, כיף אמיתי יחד עם הבוסים... 

 

אוכל מעולה וכל מה שתבקשו

 

באפשרותכם להחליט האם לקבל מאיתנו רק את המקום לאירוע העסקי שלכם שלכם או ליהנות מכל השירותים שאנו מספקים. אם תבחרו באפשרות של חבילה מלאה, תיהנו מתנאים מעולים שירימו את המסיבה שלכם ויהפכו אותה למלאת אנרגיות. האוכל שתקבלו בצל הדומים הוא אוכל מגוון, עשיר וטעים במיוחד שיוגש בדרך שתרצו. אם תבחרו בתפריט חלבי או טבעוני- אנחנו איתכם. האמצעים החדישים כמו הסאונד המעולה או התאורה החכמה מתחברים אל הטבע ומשתלבים איתו היטב. אם הקונספט המועדף עליכם הוא מסיבות חברה בטבע, מצאתם את המקום המושלם עבורכם.