צרו קשר לאירועים בצל הדומים

מלאו טופס זה וניצור אתכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו קשר לאירועים בצל הדומים

לפרטים: 08-924-0066

אירועים עסקיים במרכז

כשעורכים אירוע עסקי בצל הדומים קרובים לטבע ולאנשים

אין עוד מקום כמו צל הדומים לאירועים עסקיים במרכז

 

צל הדומים הוא מקום שבו אירועים עסקיים מקבלים מגע של טבע, חופש ושמחה אנושית. מיד כמשאירים מאחור את המולת העיר ואת התנועה הצפופה נחשפים אל עולם חדש שבו נופי בראשית וטבע קדום נותנים את הטון. הם, יחד עם ההפקה הייחודית של החברה שלך, יוצרים זירה אולטימטיבית לאירועים עסקיים.

 

יערות, מטעים וכרמים, שדות חיטה, בריכות מים וגבעות הנפרסות עד לאופק - צל הדומים הוא אחד האזורים היפים והבתוליים בארץ, ובו אנחנו מפעילים שלושה מתחמים. במתחמים רחבות מרוצפות, אזורים מוצלים, ספסלי אבן שצופים לנוף מרהיב ואמפיתיאטראות. יש בהם כל שצריך כדי לקיים אירועים עסקיים, השקות, אירועי חברה, ימי כיף, ארוחות, מופעים ומסיבות.

תוכן והנאה גם ביום וגם בלילה

 

אירועים תחת כיפת השמיים מתנהלים באווירה קרובה ואינטימית יותר, שוברת שיגרה ומאפשרת. בזכות המרחבים העצומים ניתן לקיים במקום את אירועי הקונספט השאפתניים ביותר, לארח בנוחות מרובה מאות ואלפי אנשים ולשלב בין תכנים מרחבי דעת, סיורי היסטוריה ומורשת, פעילויות Outdoor, סדנאות בטבע או פשוט להירגע ולהתפנק אל מול נופי המקום.

 

אירועים עסקיים באמפי של צל הדומים

 

אירוע עסקי בצל הדומים - 17 דקות מתל אביב, ומזג האוויר של ירושלים

 

צל הדומים ממוקם במרחק אידיאלי מכל מקום בגוש דן. לצד הקרבה הגיאוגרפית לאזור המרכז, צל הדומים נהנה ממזג אוויר אידיאלי בחודשי האביב והקיץ, עם לילות נעימים וימים ללא נטל החום והלחות של אזור החוף.

 

 

הפקת אירועים עסקיים בטבע - צל הדומים